آتناطب شیراز 

فیزیوتراپی در شیراز
کلینیک فیزیوتراپی شیراز
فیزیو تراپی شیراز
فیزیو تراپی در شیراز
درمانگاه فیزیوتراپی شیراز
درمانگاه فیزیوتراپی در شیراز

کلینیک فیزیوتراپی در شیراز

درمانگاه فیزیوتراپی شیراز

فیزیوتراپیست شیراز

فیزیوتراپی ، فیزوتراپی در شیراز ، کلینیک فیزیوتراپی شیراز ، درمانگاه فیزیوتراپی شیراز ، فیزیوتراپی در شیراز ، کلینیک فیزیوتراپی شیراز ، فیزیوتراپی شیراز ، درمانگاه فیزیوترای شیراز، فیزیوتراپی در شیراز ، تخصصی ترین کلینیک فیزیوتراپی شیراز ، ماهیت فیزیوتراپی ، مقاله فیزیوتراپی ، اخبار فیزیوتراپی شیراز ، آتنا طب ، الکتروتراپی، مکانوتراپی، تمرین درمانی فیزیوتراپیست شیراز ، فیزیوتراپیست در شیراز ، فیزوتراپی ارزان در شیراز

 • آتناطب

  آتناطب

 • آتناطب

  آتناطب

 • آتناطب

  آتناطب

 • آتناطب

  آتناطب

آخرین اخبار و مطالب

آتناطب

این مرکز  آماده ی ارائه خدمات به بیماران محترم در شهر شیراز می باشد.
فیزیوتراپی آتنا طب با بهره گیری از پرسنل متخصص ، مجرب، متعهد و دلسوز ضمن کسب نتیجه ی درمانی مناسب، در وقت و هزینه ی بیماران صرفه جویی خواهد کرد.
به منظور ارتقاء کمی و کیفی درمان و رفاه حال بیماران ، این مرکز همه روزه در دو نوبت صبح و عصر از ساعت ۷ الی ۲۱ آماده ی انجام خدمات درمانی می باشد ؛
همچنین به دلیل کیفیت درمان بیماران و عدم ایجاد اختلال در پروسه ی درمانی آن ها و البته بنابه درخواست بیماران ، در برخی ایام تعطیل نیز این مرکز به روی بیماران باز است.(جمعه ها مرکز تعطیل می باشد.)
آتنا طب با هدف ایجاد مرکزی بیمارمحور طراحی و بنا گذارده شده است؛ به همین دلیل به تمام بیماران برگه نظرسنجی داده می شود. نظرسنجی ها توسط مسئول مربوط به این کار بررسی شده و به پیشنهادات و انتقادات بیماران ترتیب اثر داده می شود.البته از پرسنلی که از آنها تشکر می شود نیز قدردانی به عمل می آید.
همچنین بیمار در طول جلسات درمانی مجددا ارزیابی و معاینه شده تا درصورت لزوم و طبق صلاحدید فیزیوتراپیست و پرکتیشنر مربوطه برنامه درمانی تغییر کند.
یکی از اهداف اصلی آتنا طب ، استفاده ی علمی و صحیح از دستگاه ها است؛ به این صورت که در این مرکز افرادی که به نحوی با درمان بیمار در ارتباط اند(فیزیوتراپیست ها و درمانگران) متناوباً در جلسات آموزشی ، علمی و کنفرانس های این مرکز حضور می یابند و درمورد متدهای جدید توانبخشی ، مقالات جدید فیزیوتراپی ، اطلاعات پیراپزشکی از قبیل تغذیه ، رادیولوژی، نتایج آزمایشگاهی و داروشناسی به بحث و تبادل نظر می پردازند و توسط افراد متخصص در این زمینه کسب علم و تجربه می کنند .
همین ویژگی هاست که این مرکز را متمایز کرده است؛ چراکه ما اعتقاد داریم این حرکت و پویایی است که انسان را به پیش می برد و رکود و سکون ، معنایی جز فنا و زوال ندارد.

” کلینیک فیزیوتراپی آتناطب “

گواهینامه ها